Pikowanie w dobrym guście

Skóra pikowana to bardzo eleganckie wykończenie. Może być gustowną wstawką lub głównym materiałem. Ta tkanina jest chętnie wykorzystywana jako obicie tapicerskie, a także w przemyśle odzieżowym.

Kurtki, torebki, dodatki

Pikowana skóra jest bardzo chętnie wykorzystywana w produkcji odzieży, a także modowych dodatków. Wielu projektantów chętnie korzysta z tego materiały czyniąc swój produkt gustownym, eleganckim oraz luksusowym. Pikowana skóra to popularny materiał na kurtki, torebki, a także paski. Jest to jeden z najpopularniejszych materiałów w branży modowej.

Uzupełnienie stylów tradycyjnych oraz nowoczesnych

Tradycyjne angielskie kanapy typu Chesterfield składają się w całości z pikowanej skóry. To bardzo popularny mebel, który okaże się eleganckim uzupełnieniem salonu w stylu tradycyjnym. Pikowana skóra będzie również dobrym materiałem na dodatki w nowoczesnych meblach. Cienkie paski przeszywające poduszki, czy też obicie skrzyni mebla to chętnie wykorzystywany motyw w nowoczesnych kanapach czy też narożnikach.

Nie należy zapominać także o podstawowych zaletach tego materiału. Skóra ze względu na swoją strukturę jest materiałem, który łatwo zachować w czystości. Delikatnie zwilżony ręcznik lub chusteczka pozwolą w oka mgnieniu doprowadzić mebel do czystości. Niemniej jednak warto mieć w pamięci fakt, iż skóra ma to do siebie, iż po pewnym czasie może pękać i jest to całkowicie naturalne zjawisko dla tego materiału. Stawiając jednak na jednej szali wady i zalety należy stwierdzić, iż pikowana skóra jest dobrym wyborem dla osób ceniących estetykę oraz prestiż.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl