BIRD Meble

Nadstawki do garderoby FOXEN

Tworząc wystrój pomieszczenia chcemy, żeby wszystko było idealne. Każdy wymiar musi być jak najdokładniejszy, tak żeby meble pasowały w dane miejsce bez żadnego problemu. Wiadomo jednak, że nie wszystko da się przewidzieć i nagle okaże się, że potrzeba więcej miejsca do przechowywania odzieży, ale ogranicza nas szerokość pomieszczenia. Z pomocą przychodzą nadstawki na szafę.

Nadstawki do garderoby z serii FOXEN – sprytne zarządzanie przestrzenią

Nadstawki same w sobie nie powalają ilością miejsca do przechowywania rzeczy. Jednak w połączeniu z szafą na ubrania, tworzą idealną parę. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie w momencie, gdy nie mamy do dyspozycji zbyt wiele miejsca w danym pomieszczeniu. W końcu, jeśli nie możemy dodać mebli po szerokości, to idźmy w wysokość.

Różne kształty nadstawek FOXEN – funkcjonalność, która zaskakuje

Atutem nadstawek z serii Foxen jest ich kształt. Możesz dopasować je zarówno do klasycznej, jak i do narożnej szafy. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą stworzyć swoją garderobę jako dosłowny kącik mody. Cała kompozycja będzie wyjątkowo komfortowa i dopasowana. Nie oprzesz się przekonaniu, że nadstawki do garderoby FOXEN zostały stworzone specjalnie dla Ciebie.

Stwórz kompozycje meblową, która będzie spełniać Twoje potrzeby. Z nadstawkami na szafę z ubraniami będzie to łatwiejsze niż do tej pory. Już nigdy nie będzie Cię ograniczać miejsce do przechowywania swoich kreacji i akcesoriów. Sprawdź już dziś, czym Ciebie zaskoczą sprytne nadstawki do garderoby z serii FOXEN.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium