99,6% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1021Nie polecam4

Promocja 100 zł przy zakupie co najmniej 2 szt

Twój koszyk jest pusty.

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

ODBIORY OSOBISTE - z uwagi na istniejące zagrożenie epidemiologiczne odbiory osobiste zostały wstrzymane do odwołania.

W czasie trwania epidemii w trosce o zdrowie nas wszystkich zrezygnowaliśmy ze świadczenia usługi montażu. Wniesienie zostało ogranicznone do drzwi mieszkania. Kurierzy nie wchodzą do środka. Nie jest wymagane również podpisywanie protokołów dostawy - odbywa się to elektronicznie.

Sama realizacja dostaw odbywa się normalnie. Jednocześnie zachęcamy do korzystania z płatności online, są zdecydowanie bezpieczniejsze niż płatności gotówkowe w obecnej sytuacji.

 

Łączny czas realizacji = czas wysyłki + czas dostawy

Drogi kliencie, jeżeli zamawiasz towar o dużych gabarytach (meble), który wymaga specjalistycznego transportu weź proszę pod uwagę sposób realizacji dostawy, który obywa się na innych zasadach niż dostawa klasycznym kurierem. Przeczytaj proszę tych kilka zdań, pozwoli to uniknąć niepotrzebnych nieporozumień i stresu zwianego z dostawą. Proszę upewnij się również czy rozmiary drzwi w Twoim mieszkaniu lub klatce pozwolą na wniesienie mebli.

Szybka dostawa realizowana jest zazwyczaj przez firmę DTS lub wewnętrznym transportem priorytetowym. Odbiorca może wskazać termin dostawy w uwagach do zamówienia. Pierwszy wskazany dzień nie może nastąpić szybciej niż wskazuje na to maksymalny łączny czas realizacji. Aby przyśpieszyć realizację zamówienia proszę nie wskazywać dnia. Odbiorca jest powiadamiany sms przed przyjazdem kuriera. Dostawy realizowane są do pon do pt w godz. 8-20 - godzina dostawy przydzielana jest automatycznie.
 
Ekonomiczna dostawa realizowana jest wewnętrznym transportem. Data dostawy jest narzucana przez przewoźnika i jest potwierdzana z odbiorcą, jeśli termin nie jest odpowiedni dla odbiorcy zaproponujemy inny, powoduje to jednak przedłużenie czasu realizacji. Dostawy realizowane są do pon do pt w godz. 7-22.

Zamówień indywidualnych dotyczących towaru nieprefabrykowanego, wykonanego wg specyfikacji klienta nie wysyłamy za pobraniem.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przy zakupie większości z oferowanych przez nas produktów przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl