do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Infolinia: 33 870 0000

Twój koszyk jest pusty.

Łączny czas realizacji = czas wysyłki + czas dostawy

Drogi kliencie, zamawiasz towar o dużych gabarytach, który wymaga specjalistycznego transportu. Jego realizacja obywa się na innych zasadach niż dostawa klasycznym kurierem. Przeczytaj proszę tych kilka zdań, pozwoli to uniknąć niepotrzebnych nieporozumień i stresu zwianego z dostawą. Proszę upewnij się również czy rozmiary drzwi w Twoim mieszkaniu lub klatce pozwolą na wniesienie mebli.

Szybka dostawa realizowana jest przez firmę DTS. Odbiorca może wskazać termin dostawy w uwagach do zamówienia. Pierwszy wskazany dzień nie może nastąpić szybciej niż wskazuje na to maksymalny łączny czas realizacji DTS. Aby przyśpieszyć realizację zamówienia proszę nie wskazywać dnia. Odbiorca jest powiadamiany sms przed przyjazdem kuriera. Dostawy realizowane są do pon do pt w godz. 8-20 - godzina dostawy przydzielana jest automatycznie.
 
Ekonomiczna dostawa realizowana jest wewnętrznym transportem. Data dostawy jest narzucana przez przewoźnika i jest potwierdzana z odbiorcą, jeśli termin nie jest odpowiedni dla odbiorcy zaproponujemy inny, powoduje to jednak przedłużenie czasu realizacji. Jeśli odbiorca potwierdzi termin dostawy, po czym nie odbierze przesyłki zostanie obciążony ponownie kosztem transportu. Dostawy realizowane są do pon do pt w godz. 7-22.

Zamówień indywidualnych dotyczących towaru nieprefabrykowanego, wykonanego wg specyfikacji klienta nie wysyłamy za pobraniem.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przy zakupie większości z oferowanych przez nas produktów przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl