BIRD Meble

Blog i porady sklepu BIRD meble

Narożniki z funkcją spania do małych mieszkań
Narożniki z funkcją spania do małych mieszkań

Narożniki z funkcją spania do małych mieszkań

Narożniki z funkcją spania do małych mieszkań to bardzo praktyczne rozwiązanie, które zapewnia 2w1, czyli łóżko w nocy oraz kanapę w dzień. Dobierając narożnik do aranżacji swojego mieszkania, trzeba zaplanować położenie innych mebli i różnego rodzaju akcesoriów, które chcemy, by się w nim znajdowały. Wszystko musi być ze sobą spójne i co ważne – zajmować odpowiednią ilość miejsca. Naszym klientom, których mieszkanie jest niewielkich rozmiarów, sugerujemy wybrać mały narożnik rozkładany, który posiada wiele dodatków. Gdy będzie on zbyt duży, zajmie zbyt dużą ilość miejsca, którą moglibyśmy przeznaczyć na inne meble, na przykład szafkę czy stolik. W małych mieszkaniach dobrze będą prezentować się narożniki w jasnych kolorach, na przykład białym czy beżowym. Jednakże musimy pamiętać również o tym, że im jaśniejsze meble tego typu, tym systematyczniej należy o nie dbać.

Wybór narożnika to decyzja, którą należy poważnie rozważyć. Warto wybrać narożniki z funkcją spania codziennego, które mają konstrukcję pozwalającą na ułożenie ich jako prawostronnych lub lewostronnych. W wielu przypadkach ułatwi to zadanie domownikom. Osoby, które posiadają niewielkie mieszkania często mają problemy z odpowiednim rozstawieniem mebli, aby były funkcjonalne, a do tego tworzyły spójną całość. W naszym sklepie internetowym można zakupić meble, dzięki którym mieszkanie będzie funkcjonalne i pięknie urządzone. Taki narożnik jest zarówno łóżkiem, jak i kanapą rogową, dlatego niezbędna jest możliwość jego rozłożenia. Pozwoli to zaoszczędzić sporą ilość miejsca. Bardzo często nasi klienci decydują się na zakup takich narożników, ponieważ są praktyczne i ładnie wyglądają.

Narożniki z funkcją spania do małych mieszkań

W ofercie naszego sklepu znajdują się narożniki do małych mieszkań, do których należy m.in. model Lätt. Można ten mebel rozsunąć do maksymalnej długości, która wynosi 182 centymetry. W narożniku tym znajduje się pojemnik na pościel, w którym umieścimy inne przedmioty codziennego użytku. Narożnik rozkładany prosto oraz szybko się składa, jak i rozkłada. Użytkownik może zdecydować o tym czy mebel ma być prawostronny, czy lewostronny. Siedzisko oraz dwie poduszki zostały wykonane z pianki pierwszego gatunku, dzięki której wykazują sporą odporność na odkształcenia. W zestawie znajduje się też karta gwarancyjna, a także instrukcja montażu, dzięki której bez problemu złożymy swój wymarzony mebel. Jest to bardzo przydatna opcja.

Narożnik posiadający funkcję spania do małego mieszkania z oferty BIRD Meble

Narożniki w BIRD Meble to meble wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów. Dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej, możliwe jest ich dopasowanie do wystroju oraz rozkładu swojego mieszkania. Dysponujemy również opcją, która zezwala na indywidualny dobór konfiguracji kolorystycznej mebla. Wystarczy w momencie zamawiania produktu wpisać informacje na temat wyglądu narożnika. Zapewniamy długi okres eksploatacji mebli oraz satysfakcję z ich użytkowania. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także wysoką jakość wszystkich, dostępnych u nas narożników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium