Narożnik z funkcją spania Bergamo Szary prawy
Nowoczesny narożnik w klasycznym wydaniu. Docenisz go za wysoki komfort użytkowania dzięki powierzchni wypełnionej pianką pierwszego gatunku. Praktyczne pojemniki na pościel zapewnią sporo miejsca do przechowywania.
To może Cię zainteresować
Opis produktu
Nowoczesny narożnik w klasycznym wydaniu. Docenisz go za wysoki komfort użytkowania dzięki powierzchni wypełnionej pianką pierwszego gatunku. Praktyczne pojemniki na pościel zapewnią sporo miejsca do przechowywania.
- wykonany z wysokiej jakości tkaniny której odporność na ścieranie wynosi ponad 100 000 cykli, co gwarantuje trwałość i łatwość czyszczenia
- funkcja spania dzięki której narożnik zmienisz w pełnowymiarowe, dwuosobowe duże łóżko w zaledwie kilka chwil
- wypełnienie wykonane jest z pianki pierwszego gatunku na całej powierzchni spania, zapewnia dobry komfort podczas użytkowania
- prosty mechanizm rozkładania bez prowadnic nie ogranicza przestrzeni pojemnika na pościel
- automat sprężynowy ułatwia unoszenie części narożnej i utrzymuje ją w pozycji otwartej kiedy korzystasz z pojemnika
- wolnostojący - narożnik prezentuje się doskonale z każdej strony, dlatego możesz go umieścić w dowolnym miejscu w salonie
- wyjątkowo solidna i trwała konstrukcja, przekłada się na długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie
- dwa głębokie pojemniki, pozwalają na praktyczne przechowywanie pościeli lub innych przedmiotów
- zdejmowane pokrowce poduszek, zapewniają łatwe utrzymanie czystości
- prawy i lewy wariant do wyboru - przy zamówieniu możesz wybrać stronę montażu narożnika
Gdy kupujesz na lata, ważna jest jakość
Konstrukcja została wykonana z wysokiej jakości surowców: litego drewna i płyty stolarskiej, co zapewnia dużą stabilność i trwałość przez lata. Siedzisko skonstruowane zostało z pianki pierwszego gatunku.
Część zewnętrzna wyprodukowana została z wysokiej jakości tkaniny, fakturą przypominającej len. Materiał ten posiada jednolitą, mocną strukturę. Zalety Sawany to wysoka odporność na uszkodzenia, dobra przepuszczalność powietrza i prosty splot włókien, który tworzy wyjątkową gamę kolorystyczną. To wszystko sprawa, że tkanina ta posiada bardzo dużą odporność na ścieranie - ponad 100 tys cykli.
Prosty system rozkładania
Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób przekształcisz sofę w dwuosobowe, wygodne łóżko. Wystarczy zdjąć poduchy, unieść lekko przód siedziska, wysunąć go i opuścić. Następnie składamy tylne oparcie i gotowe. Prosty mechanizm nie ogranicza pojemności schowka na pościel, oraz nie rysuje podłogi.
Wykorzystaj każde miejsce na przechowywanie
Narożnik posiada dwa głębokie pojemniki na pościel. Pomieścisz tam nie tylko pościel i prześcieradło, ale również inne przedmioty domowego użytku.
Wygodny i zdrowy sen
W meblu na całej powierzchni siedziska i oparcia zastosowaliśmy materac z pianki pierwszego gatunku. W efekcie tego z powodzeniem możesz korzystać z narożnika jak z łózka z wygodnym materacem o uniwersalnej progresywnej twardości. Po rozłożeniu powierzchnia spania wynosi 140x210 cm co pozwoli na wygodny sen dla dwóch osób.
Dane techniczne Narożnik z funkcją spania Bergamo Szary prawy
| Wysokość w cm | 90 |
| Szerokość w cm | 242 |
| Głębokość w cm | 170 |
| Wymagany montaż | tak |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | Produkt |
| Kolor | Szary |
| Grupa | NAROZNIK BERGAMO |
| Mebel wolnostojący | tak |
| Wypełnienie | pianka |
| Rozmiar po rozłożeniu | nie dotyczy |
| Zagłówki | nie |
| Wielkość | czteroosobowa |
| Podłokietniki | tak |
| Funkcja spania | tak |
| Poduchy | luźne |
| Sposób rozkładania | przesuwny - ślizgi |
| Powierzchnia spania - wielkość | >=130x190 |
| Pojemnik na pościel | tak, 2x pod siedziskiem |
| Wysokość do siedziska | 37 |
| Materiał tyłu oparcia | tkanina Casablanca |
| Głębokość siedziska | ok. 50 |
| Wypełnienie siedziska | pianka |
| Szerokość siedziska | 200 |
| Wypełnienie oparcia | pianka |
| Konstrukcja szkieletu | płyta wiórowa + drewno |
| Wypełnienie poduszek | granulat piankowy |
| Rodzaj oparcia | proste + poduszki |
| Nogi/Stopki | tworzywo sztuczne |
| Tylna część mebla | Tkanina Sawana |
| Wysokość oparcia | 60 |
| Wysokość nóżek | 3 |
| Tkanina dodatkowa | Tkanina Sawana |
| Materiał siedziska | tkanina Sawana |
| Strona montażu | lewa lub prawa |
| Tkanina główna | Tkanina Sawana |
| Materiał oparcia | tkanina Berlin |
| W komplecie | 5 poduszek oparciowych |
