do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Infolinia: 33 870 0000

Produkt dnia
Sofa narożna dla dzieci z funkcją spania Smart
Sofa narożna dla dzieci z funkcją spania Smart
699,00 zł 549,00 zł
szt.
Sofa amerykanka rozkładana Tedi 2
Sofa amerykanka rozkładana Tedi 2
799,00 zł 699,00 zł
Kanapa z funkcja spania Queen
Kanapa z funkcja spania Queen
1 499,00 zł 1 199,00 zł
Sofa fotel amerykanka rozkładana Tedi
Sofa fotel amerykanka rozkładana Tedi
749,00 zł 599,00 zł
Narożnik z funkcją spania Ecco
Narożnik z funkcją spania Ecco
1 099,00 zł 999,00 zł
Narożnik z funkcją spania skandynawski Malmö
Narożnik z funkcją spania skandynawski Malmö
1 499,00 zł 1 249,00 zł
Sofa z funkcja spania codziennego Ecco
Sofa z funkcja spania codziennego Ecco
899,00 zł 699,00 zł
Dostawa towaru

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań by towar jaki u nas zakupiłeś został dostarczony do Ciebie w sposób bezpieczny i bezproblemowy. W tym celu dbamy o staranne zabezpieczenie produktów na czas transportu. Nie mniej jednak w nielicznych przypadkach zdarzają się uszkodzenia towarów w czasie transportu. Wszystkie przesyłki są w 100% ubezpieczone dlatego masz pewność, że nawet jeżeli dojdzie do uszkodzenia towaru, wymienimy go niezwłocznie, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych.

 

Czas realizacji

Czas dostawy

Na łączny czas realizacji zamówienia składa się czas wysyłki + czas dostawy. W przypadku dostaw do miejscowości znacznie oddalonych od centrum Polski łączny czas realizacji może nieznacznie się wydłużyć, ale nie powinien przekroczyć 30 dni. Towar dostarczany jest w złożonych modułach. Z uwagi na wagę i wymiary, meble dostarcza specjalistyczna firma transportowa, opłata naliczana jest do każdej szt osobno. Przesyłki doręczane są od pon. do sob. w godz. 6:00-21:00 w ciągu 1-6 dni od wysłania. Dzień przed planowaną dostawą następuje pre-awizacja sms. Dostawa następuje pod dom klienta. Transport nie obejmuje usługi wnoszenia do mieszkania. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

 

Jesteś potrzebny

Pamiętaj proszę, że zamawiając towar z dostawą pod wskazany adres musisz liczyć się z koniecznością dopasowania godziny i dnia odbioru do firmy kurierskiej. Istnieje możliwość wybrania przedziału czasowego w jakim ma nastąpić dostawa, musi to być minimum 5 dni roboczych następujących zaraz po sobie - informację te należy umieścić w polu DODATKOWE INFORMACJE, które dostępne jest podczas uzupełniania danych adresowych. Zamawiając meble o dużym gabarycie i sporej wadze może być konieczna pomoc 2 osób w celu wniesienia towaru do mieszkania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl