Dostawa towaru

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań by towar jaki u nas zakupiłeś został dostarczony do Ciebie w sposób bezpieczny i bezproblemowy. W tym celu dbamy o staranne zabezpieczenie produktów na czas transportu. Niemniej jednak w nielicznych przypadkach zdarzają się uszkodzenia towarów w czasie transportu. Wszystkie przesyłki są w 100% ubezpieczone dlatego masz pewność, że nawet jeżeli dojdzie do uszkodzenia towaru, wymienimy go niezwłocznie, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych. Pamiętaj proszę że na zgłoszenie ewentualnych uszkodzeń w transporcie masz 7 dni od chwili otrzymania towaru.

 

Czas realizacji

Czas dostawy

Na łączny czas realizacji zamówienia składa się czas wysyłki + czas dostawy. Przy każdym produkcie podany jest deklarowany czas wysyłki. Przy zamówieniach łączonych realizacja następuje wg najdłuższego z podanych czasów. Zdecydowaną większość produktów, bo aż 97% dostarczamy w deklarowanym przedziale czasowy. Pozostałe 3% zamówień realizujemy w ciągu maksymalnego czasu wynoszącego 30 dni roboczych.

 

Dostawcy i czas

Szybka dostawa realizowana jest przez firmę DTS. Odbiorca może wskazać termin dostawy w uwagach do zamówienia. Pierwszy wskazany dzień nie może nastąpić szybciej niż wskazuje na to maksymalny łączny czas realizacji DTS. Aby przyśpieszyć realizację zamówienia proszę nie wskazywać dnia. Odbiorca jest powiadamiany sms przed przyjazdem kuriera. Dostawy realizowane są do pon do pt w godz. 8-20.
 
Ekonomiczna dostawa realizowana jest wewnętrznym transportem. Data dostawy jest narzucana przez przewoźnika i jest potwierdzana z odbiorcą, jeśli termin nie jest odpowiedni dla odbiorcy zaproponujemy inny, powoduje to jednak przedłużenie czasu realizacji. Jeśli odbiorca potwierdzi termin dostawy, po czym nie odbierze przesyłki zostanie obciążony ponownie kosztem transportu. Dostawy realizowane są do pon do pt w godz. 7-22.
Zamówień indywidualnych dotyczących towaru nieprefabrykowanego, wykonanego wg specyfikacji klienta nie wysyłamy za pobraniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl