BIRD Meble

Dostawa towaru

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań by towar jaki u nas zakupiłeś został dostarczony do Ciebie w sposób bezpieczny i bezproblemowy. W tym celu dbamy o staranne zabezpieczenie produktów na czas transportu. Niemniej jednak w nielicznych przypadkach zdarzają się uszkodzenia towarów w czasie transportu. Wszystkie przesyłki są w 100% ubezpieczone dlatego masz pewność, że nawet jeżeli dojdzie do uszkodzenia towaru, wymienimy go niezwłocznie, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych. Pamiętaj proszę że na zgłoszenie ewentualnych uszkodzeń w transporcie masz 7 dni od chwili otrzymania towaru.

 

Czas realizacji

Czas dostawy

Na łączny czas realizacji zamówienia składa się czas wysyłki + czas przewozu. Przy każdym produkcie podany jest deklarowany czas realizacji zamówienia. Przy zamówieniach łączonych realizacja następuje wg najdłuższego z podanych czasów. Zdecydowaną większość produktów, bo aż 97% dostarczamy w deklarowanym przedziale czasowy. Pozostałe 3% zamówień realizujemy w ciągu maksymalnego czasu wynoszącego 30 dni roboczych. 

 

Dostawcy i czas

Szybka dostawa realizowana jest z najwyższym priorytetem. Data dostawy jest narzucana przez przewoźnika i jest potwierdzana z odbiorcą, jeśli termin nie jest odpowiedni dla odbiorcy zaproponujemy inny, powoduje to jednak przedłużenie czasu realizacji. Szybka dostawa realizowana jest w ciągu 1-5 dni roboczych od dnia nadania. Dostawy odbywają się do poniedziałku do piątku w godz. 7-22.
 
Ekonomiczna dostawa realizowana jest wewnętrznym transportem. Data dostawy jest narzucana przez przewoźnika i jest potwierdzana z odbiorcą, jeśli termin nie jest odpowiedni dla odbiorcy zaproponujemy inny, powoduje to jednak przedłużenie czasu realizacji. Dostawy realizowane są do poniedziałku do piątku w godz. 7-22. 

W przypadku, gdy maksymalny termin realizacji zamówienia zostanie przekroczony, Sprzedawca przyzna Klientowi rekompensatę w wysokości 0,25% wartości zamówienia za każdy dzień roboczy opóźnienia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium