do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Infolinia: 33 870 0000

Produkt dnia
Sofa rozkładana plamoodporna Ecco Plus
Sofa rozkładana plamoodporna Ecco Plus
999,00 zł 699,00 zł
Kanapa z funkcja spania Queen
Kanapa z funkcja spania Queen
1 499,00 zł 1 099,00 zł
Sofa rozkładana kanapa sprężyny bonell BIRD Eufori
Sofa rozkładana kanapa sprężyny bonell BIRD Eufori
1 099,00 zł 899,00 zł
Kanapa rozkładana z pojemnikiem Trio
Kanapa rozkładana z pojemnikiem Trio
899,00 zł 599,00 zł
Krzesło krzyżak
Krzesło krzyżak
179,00 zł 139,00 zł
Fotel uszak skandynawski Öron
Fotel uszak skandynawski Öron
899,00 zł 599,00 zł
Tapicerowane krzesło Kinga Wysoka
Tapicerowane krzesło Kinga Wysoka
389,00 zł 299,00 zł
Sofa fotel amerykanka rozkładana Tedi 1
Sofa fotel amerykanka rozkładana Tedi 1
749,00 zł 549,00 zł
Kanapa rozkładana z pojemnikiem Madryt
Kanapa rozkładana z pojemnikiem Madryt
1 499,00 zł 999,00 zł
Łóżko tapicerowane 160 x 200 Star
Łóżko tapicerowane 160 x 200 Star
1 299,00 zł 899,00 zł
Dostawa towaru

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań by towar jaki u nas zakupiłeś został dostarczony do Ciebie w sposób bezpieczny i bezproblemowy. W tym celu dbamy o staranne zabezpieczenie produktów na czas transportu. Niemniej jednak w nielicznych przypadkach zdarzają się uszkodzenia towarów w czasie transportu. Wszystkie przesyłki są w 100% ubezpieczone dlatego masz pewność, że nawet jeżeli dojdzie do uszkodzenia towaru, wymienimy go niezwłocznie, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych. Pamiętaj proszę że na zgłoszenie ewentualnych uszkodzeń w transporcie masz 7 dni od chwili otrzymania towaru.

 

Czas realizacji

Czas dostawy

Na łączny czas realizacji zamówienia składa się czas wysyłki + czas dostawy. Przy każdym produkcie podany jest deklarowany czas realizacji. Przy zamówieniach łączonych realizacja następuje wg najdłuższego z podanych czasów. Zdecydowaną większość produktów, bo aż 97% dostarczamy w deklarowanym przedziale czasowy. Pozostałe 3% zamówień realizujemy w ciągu maksymalnego czasu wynoszącego 30 dni roboczych.

 

Dni i godziny

Dostawy realizowane są codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach 7-21. Przy składaniu zamówienia nie możesz wybrać konkretnej godziny ani dnia dostawy. Są one narzucane przez przewoźnika. Co najmniej jeden dzień przed planowaną dostawą powiadomimy Cię o przybliżonych godzinach doręczenia. Podejmiemy 3 próby dostawy. Jeżeli nie odbierzesz w tym czasie towaru, zamówienie zostanie anulowane. 

 

Dostawcy

W zależności od zamówionego towaru dostawy realizowane są za pośrednictwem ogólnopolskich firm kurierskich lub transportem firmowym. W przypadku wyboru opcji dostawy "Dostawa bez wniesienia" towar dostarczany jest przed budynek i może znajdować się na palecie. W tej opcji towar dostarczy tylko kierowca który nie będzie w stanie wnieść dużych przedmiotów, dlatego zachęcamy do korzystania z transportu firmowego z wniesieniem. Realizowany jest on przez wyspecjalizowanych pracowników naszej firmy. W obiektach bez windy meble wnosimy tylko do 4 piętra. W budynku wyposażonym w windę w której można przewieźć meble, nie ma ograniczenia piętra. Jeżeli klatka schodowa jest bardzo wąska i/lub kręta w konsekwencji czego wniesienie mebla w całości nie będzie możliwa proszę skorzystać z opcji "Wniesienie i montaż". Nasza obsługa rozpakuje wtedy meble, wniesie go w częściach i zamontuje ponownie.Sama dostawa jest awizowana, a przed przyjazdem nasz kierowca kontaktuje się z klientami telefonicznie. Istnieje również możliwość montażu i przygotowania mebli do użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl